Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 15:17

РМО вчителів болгарської мови

21 травня 2013 року на базі Кирничанської ЗОШ відбулося засідання  районного методичного об’єднання вчителів болгарської мови «Використання ігрової технології навчання як ефективний засіб підготовки учнів на уроках болгарської мови» на чолі із методистом відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації Журавель М.І.

В рамках семінару було представлено презентацію вчительки болгарської мови Дойчевої Надії Федорівни на тему «Використання ігрової технології навчання як ефективного засобу пізнавальної діяльності учнів на уроках болгарської мови» та  був проведений відкритий урок болгарської мови  в 5 класі  на тему "Итогов урок – обобщение на знанията за изречението» (вчитель Куртєва Катерина Костянтинівна).

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 495 | Додав: ніна | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2013  »