Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 18:39

Шевченкове слово в віках не старіє

У рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка 17 січня в Кирничанській ЗОШ пройшов виховний захід « Шевченкове слово в віках не старіє» для учнів 4 класу. Метою заходу було розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; сприяти вихованню національної самосвідомості учнів; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до національної культури, почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.

Під час заходу ведучі (учитель української мови Дойчева Н. Ф. та учениця 4 класу Дойчева М.) розказали про нелегкі дитячі роки, про поетичну творчість поета.

У виконанні учениць  6 класу Нейчевої Н.,Влас Е., Вельчевої  П. прозвучали  вірші великого Кобзаря.

Під час заходу діти переглянули  уривки з фільму «Дитинство Тараса», прослухали пісні на слова Шевченка.

Учениця 4 класу Граматик О. підготувала повідомлення про Т. Г. Шевченка  як геніального художника. Закінчився виховний захід конкурсом « Відгадай назву вірша» та вікториною « Чи знаю я Т. Шевченка», де діти показали свою обізнаність із життя та творчості поета.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 497 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »