Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 20:48

Щедрість рідної землі

30 жовтня  2013 року в нашій школі відбулася виставка «Щедрість рідної землі». До участі у виставці були запрошені учні 2-11 класів.

Чарівна золота пора надихнула учнів на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: овочів, фруктів, квітів, сухого листя тощо. Діти проявили вміння бачити і творити красу.

І хоч за вікном йшов дощик, у приміщенні школи було тепло й затишно від краси рукотворного дива, створеного учнями. Композицій було багато і на будь-який смак, вони вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою.

2 клас (класовод Куртєва С.І.)

3 клас (класовод Пастир Г.С.)

4 клас (класовод Чіфліклій О.С.)

6 клас (клас.кер. Дойчева Н.Ф.)

7 клас (клас.кер. Раділова О.Г.)

Учні гуртка «Юний еколог» (керівник Каражекова М.П., вчитель біології та хімії) представили свої екологічні проекти «Галерея кімнатних рослин», "Знаки проти сміття» , «Екологічні лозунги» , «Зелений патруль».

Журі конкурсу було не просто визначити переможців, адже всі старанно й наполегливо готувалися, і кожна з композицій була варта відзнаки. Привернули увагу поважного журі кращі композиції усіх класів. І все ж було визначено переможців :серед молодших класів переможцем став 2 клас (класовод Куртєва С.І.), серед 5-11 класи перше місце зайняли  учні 7 класу (класний керівник Раділова О.Г.), ІІ місцем – учні 11 класу (класний керівник Дойчева Л.М.). Переможці виставки нагороджені грамотами.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 998 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2013  »