Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 03:53

СЛАВИМО ПОДВИГ ПЕРШОВЧИТЕЛІВ, ХРИСТИЯНСЬКИХ СВОЇХ ПРОСВІТИТЕЛІВ

Щовесни 24 травня в багатьох країнах Європи приходить свято слов'янської писемності і культури. У цей день згадують великих братів Кирила і Мефодія, які вчинили понад 1000 років тому високий духовний подвиг. З їх допомогою слов'янські народи здобули свою писемність.

На честь свята в Кирничанскій ЗОШ 22 травня 2015 було проведено виховний захід «Слава Вам, творці великі, за слов'янське письмо!» (Куртєва К.К., вчитель болгарської мови та літератури).

Учням школи була запропонована презентація «Кирило і Мефодій - брати просвітителі» про сім'ю і життєвий шлях святих.

У сценці «Кирило і Мефодій» просвітителі вели діалог про мову - найціннішій спадщині, голосу історії.

П'ятикласники у сценці «Букви» повідали про те, як звучала кожна буква в слов'янській азбуці.

Виразне читання віршів у блоці «Язик мій - друг мій» ще раз довело безмежну любов до рідної мови.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 403 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »