Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 03:43

Стартував конкурс "Колосок – осінній-2015"
Колосок пшеничний в поле пророста,
Труд у нього вклала трударів рука.
Казка українська вчить любити труд,
А журнал для учнів « Колоском» зовуть.
У конкурсах цікавих участь беремо,
Сходинками до науки разом ідемо!

27 листопада 2015 року у Кирничанській школи під керівництвом шкільного координатора вчителя біології та хімії Каражекової М.П. відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс « Колосок – осінній-2015». У конкурсі прийняли участь ти, хто насправді любить природничі науки, хоче вчитесь, любить читати, працювати з різними джерелами інформації, дізнаватись нове, спостерігати, досліджувати. Учні розв’язували три спеціальні теми « Теплота і температура», «Тіло людини», « Хімія у малюнках». Учні з задоволенням готувались до конкурсу. У цьому їм допоміг науково-популярний природничий журнал для дітей « Колосок». Цей журнал найкращій путівник у світ науки. У кожному журналі були опубліковані матеріали для підготовці до спеціальних тем конкурсу і багато цікавих розповідей про живу природу, техніку, Землю і Всесвіт.

Якщо чогось не знаєте, не треба сумувати.

На всіх у світі вистачить питань і таємниць!

Коли до знань ви прагнете, то „КОЛОСОК” читайте,

Майбутній академіку та юний мандрівник.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 448 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »