Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 02:50

Стартував VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Тарасове серце безмежне й широке,

Гаряче, як мамине лоно, -

Народу віддасть, хоч останнії соки

Й навіки-віків не схолоне.

Іван Огієнко

8 жовтня 2015 року в Кирничанській ЗОШ відбулося урочисте відкриття VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На загальношкільній лінійці члени гуртка «Юні мовознавці» розповіли про цікаві сторінки з біографії Генія української культури. А учасниці ІІ етапу Конкурсу минулого року Каражекова Олександра та Дойчева Олександра поділилися враженням від участі в цьому конкурсі, розповіли про можливість глибше пізнати творчий шлях Великого Кобзаря і закликали школярів взяти участь у конкурсі цього року.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 336 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »