Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 10:47

Сучаснику, відкрий для себе Великого Кобзаря!

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля,  яку сходив Тарас…

М.Рильський

24 січня 2014 року з учнями 9 класу було проведено урок-пам’яті на тему «Сучаснику, відкрий для себе Великого Кобзаря!» (проектна робота) (вчитель Куртєва С.О.).

Учні заздалегідь готувалися. Представники груп «біографів», «критиків», «літературознавців» ознайомили учнів з малодовідними, цікавими сторінками життя Кобзаря, розкрили силу таланту та неперевершену цінність творів поета, дослідили, як використовують образ Шевченка  українські поети.

«Біографи» представили презентацію на тему  «Золоті сторінки життя Великого Кобзаря». Вони довели, що поету була притаманна так звана харизма, яка вирізняє його серед інших постатей.

Представники групи «критиків» опрацювали матеріал, пов'язаний з виходом «Кобзаря» Т.Шевченка. Адже це книга, яку український  народ поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів.

Представники групи «літературознавців» досліджували тему «Шевченко у творах українських поетів» і виявили, що важко знайти знаного поета чи початківців, який би не присвячував свої поезії великому генію  українського народу.

Учні зрозуміли, що є особистості, про які не  скажеш інакше, тільки як: це – людина – держави. Вони впливові, яскраві й незабутні, діяльні й визначні. Людина – держава завжди творить своїми словами, вчинками. Вона є натхненням, лідером, її авторитет беззаперечний. Саме такою особистістю і був Тарас Григорович Шевченко.

Переглядів: 355 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »