Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 18:07

Святкування Дня рідної мови

Как е звучна и красива българската реч,

като билка ме опива, води ме далеч.

В нея миналата слава песенно звъни

и с надежда озарява бъдните ни дни

Михаил Лъкатник

Болгарська мова - рідна мова більшості учнів школи. Вони шанують та поважають рідну мову, вивчають свої коріння, дотримуються болгарських обрядів та традицій.

До Дня рідної мови в Кирничанській ЗОШ під керівництвом вчителя болгарської мови Куртєвої К.К. 19, 20 лютого 2016 року проведено певні заходи.

Серед учнів 5,6 класів було проведено конкурс віршів «Мова моя рідна, болгарська і вічна!».

Учні із задоволенням декламували вірші, знайомились з відомими болгарськими та бессарабськими поетами. Школярі 7 та 8 класів прийняли участь у лінгвістичній грі „Цікава фразеологія ”. Вони мали змогу дізнатися про значення зовсім нових для них болгарських фразеологізмів, проявити свою творчість та фантазію, малюючи запропонований фразеологізм. Працюючи в командах, учні змагалися за найкращого знавця з теми «Фразеологія».

Багато цікавого дізнались учні 10,11 класу про життя та творчість відомого болгарського поета, публіциста, ідеолога Христо Ботева, коли створювали проекти за наданими темами та презентували свої роботи.

Вчитель болгарської мови К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 380 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0