Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 18:24

Свято болгарської мови

Как е звучна и красива българската реч:

като билка ме опива, води ме далеч.

В нея миналата слава песенно звини

и с надежда озарява бъдните ни дни.

20 лютого 2014 року в Кирничанській школі  святкували День болгарської мови (відповідальний Куртєва К.К., вчитель болгарської мови та літератури).  З учнями 5 класу була проведена конкурсна програма «Занимателни задачи по български език». Дві команди «Пчелици»  та «Лъчи» представили свою назву, девіз, емблему. Програма розпочалася з декламуванням віршів про рідну мову відомих болгарських письменників.

Команди із задоволенням приймали участь в конкурсах «Картинен ребус», «Игрословец», «Намери края на пословицата»,  «Лабиринт».

Вболівальники, які  допомагали командам та додатково відгадували загадки, додали бали командам.

Переможцями стали обидві команди, перемогла дружба.

Активність та позитивно-емоційний настрій  учнів сприяли реалізації  завдань заходу.  Учні залишилися задоволеними.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 381 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »