Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 07:51

Свято для обдарованих дітей

24 травня в Кирничанській ЗОШ відбувся шкільний фестиваль обдарованої молоді «Зірковий Олімп-2019», на якому було нагороджено всіх талановитих та обдарованих дітей.

З урочистою промовою відкрила фестиваль директор школи Зіновєєва Н.В., побажала учням досягати ще більших висот, перемагати і ще раз перемагати.

На святі були представлені такі номінації:

- «Відмінники навчання» - це учні, які на відмінно закінчили навчальний рік.

- «Переможці олімпіад» - діти, що перемогли в районних олімпіадах.

- «Професіоналізм і новаторство» - вчителі, які підготовили учнів до участі у районних олімпіадах та їхні вихованці здобули перемоги.

- "Обдарованість і творчість" - це переможці Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», учасники Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім», Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоровий спосіб життя», переможці у натуралістичній виставці «Щедрість рідної землі».

- «Активісти позакласної роботи» - учні, які активно брали участь у загальношкільних масових заходах.

- «Надія великого спорту» - це учні-спортсмени, які захищали честь школи на різних змаганнях.

- «Найактивніші батьки» - це батьки, які не байдужі до долі навчального закладу, активно допомагають вчителям та мають дітей-відмінників.

У перервах між нагородженням на сцені виступали: переможці районного етапу «Чисті роси», зразково-танцювальний колектив «Ясна зора», вокальний ансамбль «Акварель», «Веселі нотки», співаки – Т.Приснак, М.Приснак, А.Куртєва, агітбригада «Життя»

Нехай сіяють наші зірочки променисто та яскраво! Ми віримо у вас наші юні обдарування! Досягайте нових вершин!

Переглядів: 289 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: