Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 05:13

Свято "Казкова феєрія" в початкових класах

26 грудня в 1-4 класах Кирничанської ЗОШ пройшло свято Казкова феєрія”. На ньому зібралися діти, вчителі, батьки та, звичайно, казкові герої! Яке ж свято без них!

Першою завітала бабуся-Яга та її помічники – розбійники. Вони станцювали запальний танок та веселили дітлахів. Поспішали сюди і Дід Мороз зі Снігуронькою з подарунками! І ще багато казкових героїв: Казка, Фея, Мальвіна, доктор Айболить, Білосніжка та сім гномів. Вони разом з дітьми веселились на святі.

Чарівні ведучі Дойчева Марія (9 кл.) та Чимшир А. (9 кл.) провели з учнями веселі конкурси: «Відгадай загадку», «З якої це казки?», Гра «Я», «Сніжинки», «Ялинкові прикраси», «Сніжний ком», «Добери риму».

Класні керівники 1-4 класів підготували зі своїми вихованцями номери художньої самодіяльності: казки, мініатюри, запальні танці та багато іншого. Вчитель музики Приснак П.О. співав з учнями новорічні пісні та водив веселі хороводи. Час пройшов непомітно.

Від імені всього педагогічного колективу та батьківського комітету виражаємо велике спасибі депутату Одеської обласної ради Стояновій А.А. за приємний сюрприз для дітей – смачні новорічні подарунки.

Педагог-організатор Куртєва С.О.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 236 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0