Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 01:41

Свято Миколая

19 грудня в Кирничанській ЗОШ педагог-організатор Куртєва С.О. проводила чарівне свято для учнів 3-5 класів «Йде святий Миколай, ти добром його стрічай» з метою виховувати духовність, доброту, почуття милосердя, ввічливість, любов до ближнього, повагу до традицій української культури.

Учні 5 класу декламували вірші, розповіли про життя Святого Миколая, про його милосердні вчинки, а також про чудеса після його смерті.

Під веселу музику на свято завітали янголи, віщуючи про чудеса святого. Несподіваною гостею була Ябеда, яка записувала та підслуховувала вчинки дітей. І, нарешті, на свято прийшов Св.Миколай, привітався з дітьми, загадав їм багато загадок, прослухав, як учні 3-4 класів вірші декламують та присів відпочити. А педагог-організатор провела з дітьми цікаві ігри: «Намалюй сніговичка», «З якої це казки», «Якщо ти добра людина», інтерактивну вправу «Так» чи «Ні». А ще діти разом зі Світланою Олександрівною виростили «Дерево Доброти», яке є уособленням добра та людяності. Листочки на ньому – це гарні слова-компліменти, а квіточки – добрі справи. Діти називали добрі справи, робили компліменти та прикрашали дерево.

Музичні подарунки звучали у виконання учнів таких пісень: «Нічка-чарівничка» (Т.Граматік, учениця 3 класу), «Доброта Миколая» (Нєдова Т., учениця 3 класу), «Вже надходить ніч чарівна» (Т.Пріснак, учениця 5 класу).

Наприкінці свята учні та вчителі отримали від св.Миколая довгоочікувані подарунки. На святі були присутні класні керівники, директор, заступник директора з НВР, бібліотекар, батьки. Час промайнув непомітно, учні задоволені та щасливі поверталися додому.

Педагог-організатор Куртєва С.О.

Переглядів: 304 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0