Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 00:56

Свято російської мови

в умелых руках и опытных устах

красив, певуч, выразителен, гибок,

послушен, ловок и вместителен.

А.И.Куприн

19 лютого 2014 року в Кирничанській ЗОШ  святкували День російської мови (відповідальний Габрик В.В., вчитель російської мови та літератури).  Програма була дуже насиченою та цікавою.

В першій частині свята учні восьмого класу Дойчева Г., Проданова К., Плахтій К. познайомили  присутніх з відомими вченими-лінгвистами та розказали про їх внесок у мовознавстві;  Дойчева М., Ніколаєва А., Давидова К., Бондаренко Д., Радова Д., Нєйчев Б., Дойчева М., підготували висловлювання письменників, поетів про російську мову. Російська мова – мова поезії, вона надзвичайно багата та примітна. Про велич та багатство російської мови написано багато поетичних творів. Виразно та емоційно прочитали вірші учні Куртєва Н., Куртєв Д., Ніколаєва О., Ніколаєва М..

Другою частиною свята була інтелектуально-пізнавальна гра «Великий,  могучий, правдивый и свободный  русский язик», яку провела з учнями середніх та старших класів Габрик В.В..

У грі брали участь три команди, по одному учню з кожного класу. Міцні знання з мови та  кмітливість  допомогли їм виконати завдання чотирьох лінгвістичних конкурсів. Найактивнішими серед  вболівальників були Бянова В. , Вельчева П..

В кінці свята вчитель російської мови Пейчева П.П. ознайомила учнів з книжками про мову та звернулася зі словами:

Мой юный друг!

Бери с собой в дорогу

Своих любимих книжкиных друзей.

В известный час они тебе помогут

Найти мечту и сделать жизнь светлей!

Учні переконалися в тому, що тільки вивчати російську мову – недостатньо, треба оволодівати мовою як можна краще кожен день.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 400 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »