Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 15:36

Т.Шевченко

9 березня народився Тарас Григорович Шевченко – не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот. Адже справді майже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, соціальної несправедливості. І хоч минуло вже саме цими днями 206 років від дня його появи на світ, а значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася.
    В Кирничанській ЗОШ вшанували цю подію. Були проведені виховні години, перегляд документальних фільмів про життя і творчість, конкурс малюнків тощо. З учнями 6 класу  проведа літературна гра " Тарас Шевченко живе в наших серцях" Учні згадали про життєвий шлях, прослухали тексти його віршів у сучасному виконанні рок-гуртів, інсценували строчки з відомих творів, декламували його поезію. Час сплинув непомітно. Було цікаво і весело.
Вчитель ОТМ Чимшир Є.І. провела конкурс малюнків з учнями 5-7 класів під гаслом "Тарас Шевченко - геній крізь віка"

Переглядів: 186 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2020  »