Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 16:54

Пришкільний оздоровчий табір "Сонечко"

Дитячий табір створений з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Пришкільний табір "Сонечко" при Кирничанській ЗОШ  працював з 27 травня  по  13 червня 2013року з 8 години по 14 годину.

Вожатими були педагоги школи (21 чол.), медичний працівник, адміністративно-господарський та обслуговуючий персонал.

Для роботи табору було виділено чотири класні приміщення. В розпорядженні табору: актова зала, спортивний зал для проведення ігор та конкурсів, їдальня, спортивна площадка, майданчик для проведення лінійок.

Враховуючи вікові особливості дітей, створено 4 загони до 25 осіб:

- 1-й загін «Гномики» - 1, 2 класи;

- 2-й загін «Промінчики» - 2, 3 класи;

- 3-й загін «Алые паруса» - 4, 5 класи;

- 4-й загін «Позитив» - 6, 7,8 класи.

В таборі було організовано 2-х разове гаряче харчування (сніданок, обід).

Основним змістом виховної діяльності табору є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

В пришкільному таборі відпочили 102 учня (діти інваліди, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, обдаровані діти).

Кожен день проводилися різні заходи. Діти  із задоволенням брали в них участь.

Найцікавішими та незабутніми були заходи:

- «Відкриття табірної зміни» з презентацією та концертною програмою «Сонце посміхається, дитячий табір відкривається»;

- «День казки» - конкурс казкарів «Казка мудрістю багата»;

- «День захисту дітей» - конкурс малюнків на асфальті «Мої права», ігри, конкурси;

- «День здоров’я» з веселими стартами, турнірами, іграми;

- «День Європи» - мандрівка країнами Європи;

- День закриття табору запам'ятається надовго. Діти побували на святі індіанців місцевого племені, познайомилися з індіанськими вождями (Головні герої: Чингачгук Великий змій - Нейчев Сергій, учень 8 класу, Соколине око - Нейчев Борис, учень 7 класу, Тверда рука - Друмов Євген, учень 4 класу, Бистроногій олень - Васильєв Олександр, учень 4 класу, Біле перо - Тончев Валерій, учень 4 класу), змагалися за право бути першими і кращими, брали участь у священному обряді "Посвячення в індіанців - великих воїнів".

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 1032 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2013  »