Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 18:17

Тиждень милосердя

«Де є добрі люди, там біди не буде»

З метою формування моральної активності особистості, відповідальності, милосердя, готовності допомогти іншим, здатності прощати і просити пробачення, в І декаді жовтня 2019 року в Кирничанській ЗОШ пройшов Тиждень милосердя та турботи.

Бібліотекарем школи Івановою О.С. підготовлено виставку казок, оповідань та прислів’їв «Справжні люди - добрі люди».

Педагогом-організатором Куртєвою С.О. разом із президентом школи учням 7-8 класів було запропоновано життєві ситуації, пов’язані з проявом допомоги, милосердя, співчуття. Учні мали відповісти на питання «Як би ти вчинив?». Тим самим допомогли підліткам замислитися над тим, що раніше не цікавило, чи не звертали увагу; зрозуміти, що добро починається саме з нас.

Працівником соціально-психологічної служби Куртєвою К.К. проведено наступні заходи:

• Інформаційна хвилинка «Миле серденько = МИЛОСЕРДЯ» з учнями початкової школи щодо сутності понять «моральні вчинки», «милосердя», «добра справа», «турбота». Учням було запропоновано згадати про свої моральні вчинки, записати їх на «Дереві добра».
  • Виховний захід «Раз добром нагріте серце, вік не прохолоне» для учнів 5,6 кл. Молодші підлітки мали змогу подивитись ряд відеороликів, пов’язаних з добром та милосердям, з метою вчитися звертати увагу на тих, хто потребує допомоги, надавати допомогу та підтримувати словом. Разом вивчили символічну пісню «Даруй добро»
  • Для старшокласників було організовано паркан думок « Навколо мене панує…». Ця вправа дала змогу почути те, що турбує учнів, їх побажання та думки.
  • Певні діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, учень ПБП отримали від шкільного фонду «Небайдужі серця» одяг та взуття.

Практичний психолог школи

Куртєва К.К.