Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 13:28

Тиждень мистецтва та творчості

З 11 по 15 березня в нашій школі пройшов тиждень Мистецтва та творчої праці. Життя доводить, що в складних умовах, в умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей і задумів, нових підходів, нових рішень). Тому, спонукати учнів до творчості – це завдання кожного вчителя.

Кажуть, що творчий учень є дзеркальним відображенням творчого вчителя. При цьому від дорослого вимагають творчості найвищого, об'єктивного рівня, не тільки педагогічного, а й предметно-змістового натхнення, яке завойовує серця, харизми - надзвичайної надихаючої обдарованості, яка викликає у кожного учня "почуття повної довіри", "готовність дотримуватися того, чого вчить учитель"

Протягом тижня вчитель ОТМ Чимшир Є.І. проводила панораму творчих уроків з учнями 5- 7 класів. А також разом зі своїми гуртківцями готувалася до щорічної районної виставки декоративно-прикладного мистецтва.

Переглядів: 292 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: