Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 10:43

Тиждень пам’яті

У з в’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру в Кирничанській школі проведено ряд заходів.

У 4 класі класовод Приснак Ю.І. провела бесіду з елементами гри за темою «Урок толерантності або вчимося співчувати», метою якого є розвиток в учнів здатності до безконфліктного спілкування, виховання в учнів співчуття, чуйності, доброти, людяності.

У 8 класі пройшов урок «Это плач сердец наших. Жуткая память Бабьего Яра». Класний керівник Іщенко Н.І. познайомила учнів з хронологією подій, зв’язаних з Бабіним Яром з початку війни і до 80 років, прочитала вірш Муси Джаліля «Варварство», який розбентежив души учнів.

У 11 класі проведено усний журнал «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства». Учні познайомилися з жахливими фактами масових розстрілів у Бабиному Яру, з виконавцями розстрілів. Учитель історії Раділова О.Г. розказала учням про Куренівську трагедію 1961 року. З метою розвитку в учнів активної життєвої позиції, усвідомлення того, що культура толерантності є сучасною умовою збереження миру.

Практичний психолог Куртєва К.К. провела з учнями 10 класу психологічний тренінг «Єдність у різноманітті», на якому учні підсумували, що культура толерантності є сучасною умовою збереження миру.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 398 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »