Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 11:47

Тиждень початкових класів

З 13 по 17 листопада 2017 року в Кирничанській ЗОШ відбувся тиждень початкових класів. Учні 1-4 класів приймали активну участь в різноманітних конкурсах, вікторинах та інших виховних заходах.

Відкриттям тижня стала лінійка, на якій було оголошено план заходів. Почався тиждень початкових класів з дня української мови та літературного читання. Учні активно розгадували ребуси. Переможцями в цьому конкурсі стали: Костова Г.(3 кл.), Приснак Т.(4 кл.), Чіфліклій А.(4 кл.).

Школярі 1-2 класів показали інсценівки українських народних творів. Першокласники заспівали пісню «Ходить гарбуз по городу», а другокласники показали казку «Ріпка». За акторську майстерність було обрано і нагороджено грамотами Вельчева О.(1 кл.) та Раділова В.(2 кл.). Учні 3-4 класів стали учасниками вікторини «Знавці української мови», у якій показали добрі знання українських казок та народних пісень, вміння добирати до слів антоніми і закінчувати прислів’я, відгадувати загадки і шаради та швидко промовляти скоромовки. Найкращими скоро мовниками стали Дойчева М.(3кл.), Зіновєєва Р. (3 кл.), Чіфліклій А.(4кл.), Приснак Т.(4 кл.).

Наступний день був присвячений цариці усіх наук – математиці. Учні 1-2 класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків «На що схожі числа?» У цьому конкурсі І місце посіли такі учні: Павленко О.(1 кл.), Стоянова В. (1 кл.), Ніколаєв М.(1 кл.), Карайван О.(1кл.), Чіфліклій Д.(1 кл.), Граматик Т.(2 кл.); ІІ місце – Гуцага А.(1 кл.), Вельчева А. (1 кл.), Смірнов П. (1 кл.), Сухова Ю.(2 кл.); ІІІ місце – Вельчев О.(1 кл.), Вельчев Ю. (2 кл.). Переможцями у конкурсі прислів’їв та приказок з числами серед учнів 3-4 класів стали: Алхамбі А.(3 кл.) та Раділов А.(4 кл.). Ще у цей день учні 1-2 класів подорожували країною казки «Коло- бок» і виконували різні математичні завдання від персонажів казки, а діти 3-4 класів позмагалися в математичному турнірі, у ході якого кращими математиками стали: Кім Д.(3 кл.) та Раділов А. (4 кл.).

Продовжив тиждень початкових класів день російської мови та літературного читання. Заздалегідь учні 1-4 класів отримали завдання намалювати свою улюблену казку. У цьому конкурсі місця розподілилися так:

І місце – Вельчев О.(1 кл.), Вельчева А. (1 кл.), Куртєва А.(2 кл.), Дойчева М.(3 кл.), Раділов А.(4 кл.), Чіфліклій А.(4кл.);

ІІ місце – Смірнов П.(1 кл.), Стоянова В.(1 кл.), Гуцага Н.(2 кл.), Зіновєєва Р.(3 кл.), Вельчев І.(4 кл.);

ІІІ місце – Карайван О.(1 кл.), Чіфліклій Д.(1 кл.), Ніколаєв М (1 кл.), Кім Є.(1 кл.), Нєдова Х. (1 кл.), Ніколаєва А. (1 кл.), Костова Г.(3 кл.), Алхамбі А.(3 кл.), Строєнко Д.(4 кл.). Продовженням цього дня стала активна участь 1-2 класів у вікторині «В світі казок та пригод», 3-4 класів – у подорожі за казками Х. К. Андерсена, у ході яких учні показали добрі знання російських казок та їх героїв. Крім цього було обрано переможців конкурсу «Міс і Містер Каліграфія: Чіфліклій Д.(1 кл.), Драндар Н.(2 кл.), Зіновєєва Р. (3 кл.), Приснак Т. (4 кл.).

Четвертий день природознавства розпочався з конкурсу «Словесний поєдинок» на тему «Тварини». Переможцями стали учні 1 класу: Кім Є., Павленко О., Стоянова В., Вельчев О.; учні 2 класу: Гуцага Н., Чумак Л., Куртєва А., Раділов В. У конкурсі загадок «Що росте на грядці?» переможцем стала команда 2 класу., обрано найкращих знавців рослин – Вельчева О.(1 кл.) і Нєдову Т. (2 кл.). У брейн-рингу «Що ви знаєте про птахів?» серед учнів 3-4 класів місця розподілилися так : І місце – команда «Промінці», ІІ місце – команда «Журавлики», ІІІ місце – команда «Конвалії».

Закінчився тиждень початкових класів підсумковою лінійкою, на якій було оголошено результати конкурсів та виховних заходів. Дітей було нагороджено грамотами.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 532 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »