Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:20

Головна » 2015 » Квітень » 27 » Тиждень психології
Тиждень психології
Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом. Л.Костенко

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Щоб заглянути глибше в світ психології. З 20 по 24 квітня 2015 року в Кирничанській ЗОШ був проведений тиждень психології під девізом: «Не для школи, а для життя ми вчимося» (Сенека) Протягом тижня в школі панував позитивний настрій. Група дітей «обдаровані» випустили психологічну газету «Цікава психологія», яка мала три інформаційні блоки: «Цікаві афоризми та висловлювання відомих вчених-психологів», «Дивовижні факти з психології людини», «Ілюзії сприйняття». В лотереї «Мудрі повчання» приймали участь усі, хто навчається та працює в школі. Мудре повчання великих вчених обов’язково знадобиться та є повчальним. Дуже активно проходила конкурсна гра «Слідопит». У цій грі перемогли учні 10 класу. На ІІ місці опинились учні 9 класу і на ІІІ – 5, 8 класі. На плакаті «Афоризм мого життя» учні та вчителі розмістили афоризми, висловлювання, девіз життя, які їм подобаються та які, за їх думкою, вважають справедливими. На «Дереві бажань», хлопчики і дівчатка початкової школи розмістили побажання близькому другу. Було цікаво спостерігати за активністю, піднесеним настроєм дітей та радістю від прочитаного побажання. Дуже вдалими були пізнавальні та розвивальні тренінгові заняття: «У колі друзів»(1,2 кл.), «Цікавий світ психології» ( 3,4 кл.), «Розвиток лідерських здібностей» (7,8 кл.), «Вибір професії» ( 9 кл.), «Коло Цінностей» (11 кл.) Учні на імпровізованому паркані відвертості висловлювали свої пропозиції для покращення навчання в школі, побажання один одному та вчителям. Завершився тиждень танцювальним марафоном для учнів початкових класів. Флеш-моб вдався на славу, адже учні дуже полюбляють танцювати, і це покращує їм настрій. Переможці та учасники конкурсних ігор отримали грамоти, символічні медалі.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 164 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »