Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 09:21

Тиждень психології

«Гармонія в душі – здоров’я у житті!». Саме під цим девізом в Кирничанській ЗОШ з 24 по 28 квітня 2017 року пройшов тиждень психології.

На лінійці «Психологія-дивовижна наука» учні та вчителі ознайомились з цікавими фактами із психології – науки про людську душу, з цікавими афоризмами про повноцінне життя. Учні з категорії «обдаровані» презентували психологічну газету «Цікава психологія».

Гра «Веселка настрою» надала змогу виявити колір настрою учнів та вчителів: зелений, помаранчевий, жовтий, що свідчить про бадьорий, позитивний настрій. «Дерево бажань» для учнів початкових класів стало символом здійснення їх мрій. Кожен прописав свою мрію на зворотній сторонці смайлика з переконанням, що вона обов'язково здійсниться.

Учні 1-2 класів на практикумі «Подолання негативних переживань» вчились володіти своїми емоціями, а учні 3-4 класів на розвивальному занятті «Займемося мандала-терапією!» створювали свою «квітку душі», працюючи над власною проблемою.

Цікавими та пізнавальними були: гра «Світ фантазії» (5,6кл.), тренінг «Оминаймо гострі кути»(7,8 кл.) та «Творець свого майбутнього» (9-11кл.).

Завершився тиждень психології грою з вчителями «Генератор позитивних думок», під час якої педагог витягував естетично оформлену картку з позитивними афоризмами про життя.

Практичний психолог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 334 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0