Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 12:56

Тиждень психології

Тиждень психології  в цьому навчальному році  пройшов з 19 по 23 квітня 2021 року. Не дивлячись на умови навчання в період пандемії,  учасники навчально-виховного процесу приймали активну участь у заходах.

Для учнів 1-4 класів проведено офлайн заняття:

• Арт-терапевтичне заняття "Посмішка єднає нас усіх"для учнів 1 та 2 класів. Діти більш дізнались про роль усмішки в процесі спілкування; закріпили знання етикетного спілкування. Певні вправи мотивували до бажання дарувати оточуючим та собі радість, позитив.
  • Розвивальне заняття "П'ять ключів спілкування" із учнями 3 класу. За допомогою п’яти практичних вправ діти здобули 5 ключів, щоб відкрити  двері ефективного спілкування.
  • Арт-терапевтичне заняття "Там, де безпечно та затишно" для учнів 4 класу. Спеціальні вправи вчили дітей справлятися з неприємними життєвими ситуаціями та позбавлятись негативних емоцій, почуттів.

Учні 5-11 класів, вчителі та батьки стали учасниками онлайн-флешмобу "СЕЛФІ З РОДИНОЮ ". У Фейсбуці на сторінці "Команда життя" під постом у коментарях підписники ділилися щасливими фото своєї родини, залишали коментарі , які  дарували приємні емоції один одному.

На Інформаційній хвилинці учні дізналися про особливості та переваги «позитивного мислення», отримали рекомендації «Золоті правила позитивного мислення» .

Інформативною та корисною була пам’ятка з наочними картками «фраза-послання-альтернатива» для батьків «Звідки береться невпевненість».

Завершився Тиждень психології  парканом думок «Я бажаю всім…».

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 145 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2021  »