Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:19

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Тиждень психології «Ми – сучасні та успішні»
Тиждень психології «Ми – сучасні та успішні»

В Кирничанській ЗОШ з 16 по 20 квітня 2018 проведено Тиждень психології у формі квест-гри «Ми – сучасні та успішні». Протягом тижня учні проявили свої інтелектуальні, комунікативні здібності, навички толерантності, ввічливості; довели, що кожен колектив е згуртованим, одним цілім механізмом.

На загальній лінійці учням оголошено умови гри, кінцевою метою якої є складання прислів’я для кожного класу та отримання грамот за результатами 4 конкурсних днів.

Перший день для учнів початкової школи пройшов під назвою «Смайлик мого настрою». Діти знаходили коло із своїм ім’ям та прізвищем, малювали смайлик, який відповідав їхньому настрою. А учні середньої та старшої школи збирали половинки висловлювань та прикріплювали на плакаті «Афоризми життя». Результати наприкінці дня відображалися в таблиці досягнень.

Наступного дня усі класи отримали кросворди різної тематики та складності з урахування віку. Усі успішно впорались із завданнями за наданий час.

Дуже активно проявили себе в наступному етапі квест - грі «Слідопит». Учні багато про що дізнались і про вчителів, і про робочий персонал школи та взагалі про те, що їх оточує в школі, а до цього дня не звертали на це увагу.

На останньому етапі учням було представлено плакати «Вчителі теж були дітьми» з дитячими фотографіями вчителів. Необхідно було впізнати хто є хто.

Позитивно, емоційно та пізнавально пройшов тиждень психології для усіх учасників навчально-виховного процесу. На лінійці кожен клас склав та оголосив своє прислів’я, отримали грамоти – нагороду за активну участь.

Практичний психолог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 87 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0