Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 09:14

Тиждень психології «Неповторність та унікальність людини»

В Кирничанській ЗОШ з 22 по 26 квітня 2019 року  проведено Тиждень психології «Неповторність та унікальність людини» з метою підвищення психологічної компетентності учнів; сприяти розвитку особистості учнів. Протягом тижня учні проявили свої інтелектуальні, комунікативні здібності, навички толерантності, ввічливості; довели, що кожен колектив е згуртованим, одним цілім механізмом.

Протягом тижня було проведено:

• Рухлива гра «Я не схожий на інших» для учнів 1-4 класу, яка допомогла дітям побачити в чому саме вони різні та неповторні та більше дізнатись про своїх однокласників.
  • Групою обдарованих учнів школи створена психологічна газета «Всі ми – це частина одного великого вітражу». Усі мали змогу ознайомитись з цікавими висловлюваннями відомих вчених про неповторність та унікальність людини, дізнатись про себе більше за допомогою тесту в малюнках, використати рекомендації на кожен день, виконати певні вправи «Зарядка ума» на розвиток пізнавальної сфери.
  • На годині спілкування «Я особистість, я ціную» учні 5,6 класу дізнались про те, що таке особистість, про якості, які притаманні особистості; обговорювали сутність, важливість певних цінностей людини.
  • Серед учнів 7,8 класів проведено експрес - інтерв’ю «Галактика мрій». Підлітки поділилися своїми мріями, побажаннями щодо їх майбутнього.
  • Практичне заняття «Переваги позитивного мислення» допомогло старшокласникам (9-11кл.) дізнатися про власний тип мислення, про ефективні техніки розвитку позитивного мислення та засобами подолання негативних думок.

Позитивно, емоційно та пізнавально пройшов тиждень психології для учнів нашої школи.

Практичний психолог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 324 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0