Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:26

Головна » 2018 » Грудень » 8 » Тиждень здоров'я
Тиждень здоров'я

З 3-7 грудня в Кирничанській школі був проведений тиждень здоров’я під гаслом «За здоровий спосіб життя». Проводила його молода, енергійна вчителька ОЗ – Каражекова Т.І.

Розпочався тиждень анонімним анкетуванням серед учнів 10 класу на тему «Твоє ставлення до куріння та алкоголізму», а також вікториною для учнів 7 класу «Молодь обирає здоров’я». Учні активно відповідали на запитання і зробили для себе правильні висновки.

Протягом тижня проходив конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів «Здоров’я – це скарб. Зумій його зберегти».

Для учнів 8 класу Тетяна Іванівна підготувала пізнавальну програму «Разом проти СНІДу», ознайомила учнів з базовою інформацією про ВІЛ, СНІД, про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, міфами стосовно цієї проблеми, профілактичними заходами щодо попередження ВІЛ/СНІДу, статистичними даними в світі, Україні, Одеської області, показала на прикладах відеороликів, як саме зловживання шкідливими звичками призводить до ВІЛ-інфікування, наголосила про серйозність даної проблеми в усьому світі, закликала учнів вести здоровий спосіб життя, берегти своє здоров′я та оточуючих людей, толерантно ставитись до ВІЛ-інфікованих людей.

Закінчився тиждень позакласним заходом «Бути здоровим -  здорово!» (учні 4-5 класів). Змагалися дві команди «Здоров’ячки» (4 кл. класовод Пастир Г.С.) та «Позитивчики» (кл.кер. Куртєва К.К.). Учні брали участь у таких конкурсах: «Привітання», «Анограми», «Зайве слово», «Прислів’я та приказки», «Третій зайвий», «Реклама», «Режим дня», «Вгадай!», а для капітанів – конкурс «Вгадай кота в мішку».

Учні показали свою кмітливість, творчість, активне ставлення до здорового способу життя! Час промайнув непомітно.

Куртєва С.О., педагог-організатор.

Переглядів: 55 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0