Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 02:40

Участь у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу

З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року учні  Кирничанського ЗЗСО прийняли участь у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу. На сторінці «Команда «Життя»  у Фейсбуці  учні мали змогу отримати правову допомогу, поради від соціального педагога  «Як боротися з булінгом», переглянути мультфільм «Булінг у шкільному колективі».

Батьки ознайомились із дієвими рекомендаціями «Як запобігти кіпербулінгу», що особливо актуально під час дистанційного та змішаного навчання.

Учні 1, 2 класів на тренінговому занятті «Спілкування – для мене це…» вчились навичкам ефективного спілкування, ознайомились із особливостями вербального та невербального спілкування.

Учні 3, 4 класів на розвивальному занятті «Казка про золоті правила безпеки» розглянули можливі дії у разі ситуацій образ та сварки із однолітками. Заняття пройшло під девізом «Я не байдужий до себе та оточуючих! Я-Людина!».

Соціальний педагог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 147 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0