Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 17:41

Відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Кирничанській школі

Минуло багато років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, але й сьогодні він живе з нами. Його твори допомагають нам осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.

06 жовтня 2016 року відкривається VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення конкурсу має сприяти піднесенню престижу української мови та літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря. З нагоди початку конкурсу в Кирничанській школі проведено свято «Тарас Григорович Шевченко – провісник нового життя, народний пророк, титан духу». Під керівництвом учителя української мови і літератури Дойчевої Н.Ф. учні 7 класу підготували літературний монтаж, читали вірші Шевченка, висловлювання про нього та його творчість.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 371 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »