Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 09:53

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення  і Дня Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні в Кирничанському ЗЗСО  відбулися  урочистості.

Цей день залишиться дня нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Класними керівниками 1-11 класів для учнів закладу були проведені уроки мужності, уроки звитяги, уроки пам'яті:

•  «День пам’яті та надії», 1 клас, педагог-організатор Дойчева Н.Ф.;
  • «Ми свято шануємо пам’ять усіх», 2 клас, кл.кер. Пастир Г.С.;
  • «Ніколи знову», 3 клас, кл.Єремія Г.В.;
  • «Ніхто не  забутий, ніщо не забуте!», 4 клас, кл.Приснак Ю.І.;
  •  «Життя заради Батьківщини», 5 клас, кл.кер.Куртєва С.О.;
  •  «Уроки війни», 6 клас, кл.кер. Раділова О.Г.;
  • «Не  загасити пам’яті вогонь», 7 клас, кл.кер. Куртєва К.К.;
  •  «Ні, війні!!!», 8 клас, кл.кер.Дойчева Л.М.;
  •  «Я пам’ятаю, я горжусь», 9 клас, кл.кер.Габрик В.В.;
  •  «Пам’ятаємо! Пишаємося!», 11 клас, кл.кер. Каражекова М.П.

Учні 11 класу вшанували пам'ять загиблих воїнів та ветеранів покладанням квітів до меморіальної дошки та могил ветеранів Другої світової війни.

Проведена онлайн лінійка «Пам’ятати заради майбутнього», педагог-організатор Дойчева Н.Ф..

У шкільній бібліотеці діяла виставка "Уклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити" ( бібліотекар О.С. Іванова).

Вихованці гуртків "Народна творчість" та " Іграшка - сувенір" ( кер. Чимшир Є.І.) виготовили символи пам'яті про жертв війни - червоні маки.

Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 132 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2021  »