Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 08:08

Відзначення Дня Соборності України

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 103-ої річниці Дня Соборності України в закладі організовано та проведено ряд заходів.

Для учнів 1 класу (класний керівник Приснак Ю.І.) , 2 класу ( класний керівник Куртева С.А.), 4 класу ( класний керівник Єремія Г.В.) проведені патріотичні інформаційні години " 22 січня - День Соборності України".

20 січня у 3 класі пройшов виховний захід " Україна - єдина" ( класний керівник Пастир Г.С.).

Для учнів 5 класу класний керівник Вєльчева М.С. підготувала та провела виховну годину " Одна, єдина, соборна - Україна".

Учні 6 класу під керівництвом класного керівника Куртєвої С.О. взяли участь у патріотичній грі " Україну чарівну я щиро люблю".

Класний керівник 7 класу Раділова О.Г. провела виховну годину " Єдність та Злагода - запорука розквіту України ".

Цікавий та захоплюючий квест до Дня Соборності України " Ми- українці , наш дім Україна" провела класний керівник 8 класу Куртєва К.К.

У 9 класі проведено виховний захід " Разом ми-сила!" з елементами проекту “Моє серце в Україні" ( класний керівник Дойчева Л. М.).

Вчитель образотворчого мистецтва Чимшир Є. І. підготувала виставку малюнків учнів 3 - 7 класів " Єдина країна".

Проведені заходи, сприяли усвідомленню того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 131 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2022  »