Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 04:22

ВИПУСКНИЙ БАЛ "ЯСКРАВІ ТА ТАЛАНОВИТІ"

Є святкових днів багато

На листках календаря,

А між ними й таке свято

Свято – випускника!

Теплого травневого вечора, 28 травня 2016 року, на святково вбраному майданчику біля Кирничанської ЗОШ відбулося вручення атестатів про отримання базової загальної середньої освіти. Зібралися біля школи батьки, вчителі, друзі і просто односельці, щоб бути присутніми при цьому хвилюючому дійстві.

Директор школи Зіновєєва Н.В. привітала усіх випускників і з гордістю нагородила Золотою медаллю «Зо особливі досягнення у навчанні» випускницю Сербенову Ганну. За досягнення у районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, за активну та спортивну участь в суспільному житті школи були відзначені майже усі випускники. Кожному випускнику були вручені дипломи у різних номінаціях.

З промовою виступив Голова сільської ради Куртєв М.В., якій побажав випускникам довгої і щасливої долі та подарував напам’ять сувенір-кружку з фрагментами нашого гарного села.

На святі була присутня Стоянова Алла Андріївна, депутат Одеської обласної ради, яка подарувала квітки на екскурсію-подорож по р.Дунай для випускників 9 та 11 класів.

Багато теплих слів, побажань та настанов було сказано в адресу випускників, вчителів, батьків.

Прощальний вальс, спогади, мрії, сподівання, радість і смуток, світла печаль – такі почуття охоплювали всіх присутніх в залі.

Дорогі випускники! Нехай і подальший ваш шлях пройде так само яскраво і незабутньо, як і випускний бал. Постарайтеся уважніше поставитися до вибору професії та не забувайте своїх шкільних друзів та вчителів. Ідіть своєю дорогою, сміливо дивлячись вперед, і не бійтеся труднощів! Будьте готові до будь-яких випробувань, будьте в житті чуйними, чесними, порядними людьми, потрібним іншим.

Щасливої та легкої долі Вам, шановні випускники 2016 року!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 416 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »