Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 12:26

Випускний вечір

25 червня в Кирничанській ЗОШ відбувся випускний вечір "Назустріч мрії". Дванадцять прекрасних випускників з класною мамою Дойчевою Н.Ф. піднялися на святково прикрашену сцену. Всі присутні на святі опинилися в уявному аеропорту, де починалася посадка на авіалайнер АН-2019, який полетів до країни - "Прощання з дитинством".

З прекрасними побажаннями звернулася до випускників директор школи Зіновєєва Н.В., привітав випускників голова сільської ради Куртєв М.В. Настав довогоочікуваний момент- вручення атестатів про загальну середню освіту, результат клопіткої праці наших одинадцятикласників. Це перепустки у самостійне життя, звільнення від опіки дорослих, дитячої невпевненості в своїх силах. Також випускники отримали такі титули: "Посмішка року", "Лідер року","Джентельмен року", "Спортивна надія року", "Комп 'ютерний геній" , "Найчарівніша дівчина року", "Золотий голосок" тощо, від сільської ради отримали грамоти та пам'ятні подарунки. Прийшли привітати випускників і першокласники, побажали щасливої долі та принесли у подарунок паперове китайське печиво з пророцтвами про майбутню долю.

Вечір продовжився концертною програмою від випускників. Чуйною була промова виховательки дитячого садку, відео-вітання від перших вчителів. Зворушлими були пісні у виконанні дівчат та хлопціів, а також батьків, сестиричок. На святі виступали і вчителі, показали невеличкий сюжет про навчальний рік вчителя. Діти підготували сюрприз для свого класного керівника - Дойчевої Н.Ф., промовляли на останок і щирі слова. А вона у відповідь заспівала прощальну пісню, побажала всім гарної долі. Ось і зазвучали перші нотки шкільного вальсу, закружив танок. Зворушливо і красиво... Сльози на очах..

Фінальна пісня пролунала. Але це був не фінал, сюрпризом для дітей був приїзд голови Одеської обласної ради Урбанського А.І. Він щиро привітав випускників, взяв з них обіцянку круто відсвяткувати свій випусний вечір і подарував дітям прекрасний салют! Емоції зашкалювали, діти були задоволені.

Шановні випускники, квитки у доросле життя у вас в руках, але вони лише в один бік, назад дороги немає, тільки вперед, назустріч своїм юнацьким мріям, у невідоме, але щасливе майбутнє. В добру путь, любі наші діти!. Не забувайте ніколи рідну школу, своє село, повертаєтесь додому, бо це "райський куточок" у ваших серцях" буде житиме вічно! Успіхів вам!

Переглядів: 257 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: