Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.09.2019, 06:14

Головна » 2018 » Вересень » 28 » Виставка-ярмарка "Щедрість рідної землі"
Виставка-ярмарка "Щедрість рідної землі"

27 вересня в Кирничанській ЗОШ відбулася осіння виставка-ярмарка «Щедрість рідної землі». Відкрили її чарівні ведучі Кабак К. (11 кл.) та Куртєва А. (10 кл.), які привітали всіх присутніх зі святом, побажали веселого настрою і запросили на свято Чарівницю- осінь (Касим А., 9 кл.) та дбайливого господаря Урожая (Граматік П., 9 кл.).

Та який ж ярмарок без продавців та покупців! Родзинкою свята були дід та баба (Сібоглов М., Раділова О., 6 кл.), які вели жартівливий діалог, співали українські пісні, купували товари з ярмарку у продавців (Раділов А.,5кл; Приснак Т., 5кл; Раділова А., 5 кл.; Кожевніков О., 5 кл., Куртєва Г. 6 кл.; Стюпан А., 6 кл.).

Після виступу учнів почався справжній ярмарок. Торгівля кипіла, журі оцінювало. Чого тут тільки не було! Щедрі дарунки із саду та городу, речі умільців, справжні куточки хліба, яскраві букети з квітів. Ну, а як же без солодощів: кекси, пироги, цукерки, різні види печива! Не обійшлося без страв болгарської кухні: ароматна міліна, мілінки, запечене тісто з гарбузом, пиріжки, булочки! Все продавалося і купувалося.

Всі учні, вчителі, батьки доклали немалих зусиль до підготовки свята. Час сплинув непомітно. Задоволені продавці рахували зароблені гроші, а покупці нахвалювали свої покупки!. Всі розійшлися з гарним настроєм!

Педагог-організатор Куртєва С.О.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 97 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0