Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 10:45

З Днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваємося, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 361 | Додав: ніна | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2013  »