Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 08:58

Здоров’я – це скарб

З 14 по 18 квітня  2014 року в Кирничанській ЗОШ був проведений соціально-психологічний тиждень «Здоров’я – це скарб» (відповідальні: Куртєва К.К. (практичний психолог) та Каражекова О.В. (соціальний педагог).

Понеділок під назвою "Веселка  настрою"розпочався з організаційної лінійки, на якій було оголошено план роботи на тиждень. Агітбригада «Позитивні дівчата» своїм виступом «Бережіть і цінуйте усе, що дало нам життя!» пропагувала здоровий спосіб життя.

Корекційне заняття у 1-3 класах з використанням ігор  «Чарівні клякси», «Доторкнись до...» було проведено з метою розвитку творчого мислення, уяви, мови, уваги та швидкості реакції.

Експрес-діагностика «Я і моє ім’я» у 4 класі сприяла формуванню позитивного образу «Я», розвитку навичок спілкування та активізувала процес самопізнання.

Вівторок пройшов під девізом: "День гарного настрою".

У конкурсі віршів «На світ дивіться  добрими очима» переможцями стали:

• І місце - Сербінова Ганна(9 клас),
  • ІІ місце – Куртєва Анастасія (5 клас),
  • ІІІ місце  - Вельчева Прасков’я (6 клас).

Дуже цікаво пройшов конкурс для 5-8 класів «Статуя класу». Кожен учень класу приймав участь і був зацікавлений у перемозі. Результати конкурсу наступні:

• І місце – 8 клас із статуєю «Проминці щастя»
  • ІІ місце – 6 клас із статуєю «Квітка здоров’я»
  • ІІІ місце  - 7 клас із статуєю «Наш добрий янгол».

Цього ж дня з обдарованими дітьми школи було проведено  розвивальне заняття з вирішення логічних завдань.

"День згуртування" – третій день тижня.

Було проведено:

• класна година  «Щоб душа була здорова» для учнів 6-8 класів;
  •  анкетування серед старшокласників з питання відношення учнів до паління  «Здоров’я  – шлях до успіху!».

Четвертий день тижня  - це "День зміцнення міжособистісних стосунків".

На стенді «Поради психолога» була оновлена інформація для батьків «Що малює ваша дитина?».

Із задоволенням учні школи приймали участь в акції «Інтерв’ю», де були запропоновані цікаві питання про шкільне життя.

"День відповідальності" – п’ятий день тижня. У цей день для учнів 9-11 класів було проведено тренінгові заняття «Вплив емоцій на спілкування. Емоційне здоров’я» з метою розвитку навичок самоконтролю, самоствердження; підкреслення значення емоцій під час спілкування; формування комунікативних навичок, впевненої поведінки; розвитку навичок взаємодії з іншими людьми. Учні прийшли до висновку, що позитивні емоції сприяють ефективному спілкуванню, прохання і побажання спонукають до доброзичливості.

Наприкінці тижня були здійснені  підсумки  роботи, грамотами нагороджені переможці конкурсів.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 506 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2014  »