Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 12:12

Здоров’я – вибір сучасної молоді!

Головна цінність життя - саме ЖИТТЯ!

Головне не просто казати, що ЗДОРОВ'Я

для вас важливіша цінність,

але й діяти згідно з цими словами!

Вже багато літ поспіль підлітки-інструктори просвітницької програми «Рівний-рівному», учасники агітбригади «Життя» Кирничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів займаються пропагандою здорового способу життя серед однолітків та запобіганню негативних проявів в їхньому середовищі. Вони власним прикладом показують, яким чином зберігати та зміцнювати здоров’я для того, щоб реалізувати себе, стати успішним, досягати бажаних результатів.

Кожного року команда бере участь та займає призові місця в районному фестивалі «Молодь обирає здоров’я». В цьому році учні здобули І місце і стали учасниками 13-го обласного фестивалю-конкурсі «Молодь обирає здоров’я», який пройшов в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» з 23 по 25 травня 2017 року. Підлітки презентували своє бачення дивовижності життя людини та розкрили переваги здорового способу життя та активно приймали участь в тренінгу та всіх конкурсних номінаціях фестивалю. У конкурсі плакатів, банерів, художніх, творчих робіт здобули І місце в області, у конкурсі соціальної реклами з просвітницької діяльності щодо пропаганди здорового способу життя посіли ІІІ місце, у конкурс буклетів, журналів – ІІІ місце.

Три насичених дня спілкування, позитивного настрою, обмін i розповсюдження кращого досвіду надовго запам’ятаються підліткам.

Дуже важливим та приємним була моральна та матеріальна підтримка начальника районного відділу освіти Т.Г.Якименко, методистів О.В.Кіосевої, І.В.Руснак, начальника відділу культури та молодіжної політики Ізмаїльської РДА О.П. Берестецької, директора нашої школи Н.В.Зіновєєвої, батьків учасників агітбригади. Велика їм вдячність та міцного здоров’я.

Керівник агітбригади «Життя»

Куртєва Катерина Костянтинівна