Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 21:13

Здраствуй, школо!
Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.
Це найкраща наша школа
Зустрічає школярів своїх.

1 вересня 2014 року в Кирничанській ЗОШ відбулося традиційне Свято знань, свято зустрічі нового навчального року. Свято вічно юне, світле, радісне і щире! Свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Щирим словом привітав присутніх господар оселі – Зіновєєва Ніна Володимирівна, директор школи.

Перший раз у перший клас
Прийшли сьогодні первачки.
16 вихованців дитячого садка «Журавлик» влилося в шкільну сім'ю. Зустріла їх перша вчителька Маламен Маріанна Василівна.

З вітальним словом до наймолодших школярів звернулися випускники. Вони подарували наймолодшим школярам подарунки.

Востаннє пролунав перший дзвоник для учнів 11 класу (класний керівник Куртєва Світлана Олександрівна).

У День Знань, наша школа знову наповнилася білими бантами, різноколірними букетами,загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя - цікава,барвиста і повна нових знань.
Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!
Категорія: Новости сайта | Переглядів: 550 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2014  »