Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 12:18

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. класний керівник Іщенко Надія Іванівна разом зі своїми вихованцями, учнями 10 класу взялися допомогти одинокій літній жінці Тончевій Василисі Василівні.

Діти завзято працювали. За дві-три години вони висапали всю траву біля двору, зібрали сміття, зачистили територію. Бабуся зі сльозами на очах вимовляла слова вдячності. Десятикласники обіцяли заходити в гості і допомагати в разі потреби.

Метою цього заходу було виховати доброту, повагу до людей похилого покоління, уміння шанувати близьких людей. Ці заходи дали можливість ще раз нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Педагог-організатор Куртєва С.О.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 304 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0