Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:22

Звенит ли наша жизнь струной - зависит и от нас с тобой!

Проблема прав дитини – одна з наболілих проблем нашого суспільства. Майже кожна шоста дитина  взагалі не знає законів, що її захищають. Дітям бракує елементарної обізнаності у сфері своїх прав і обов’язків громадянина за багатьох життєвих ситуацій. В школі  вчителі знайомлять дітей з основами Конвенції про  права дитини та з основними статями Конституції України. Навчання організовано із застосуванням інтерактивних методів, міні-лекцій, проведенням конкурсів, ігор-дискусій.

16 травня 2013 в школі був проведений усний журнал для учнів 5-7 класів на тему «Я і Конституція».

Учні підкреслили: «… що для кожного  з нас, найдорожча і найрідніша та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки, рідні, де поховані наші предки. Це – наша рідна земля, наша Україна».

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 453 | Додав: ніна | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2013  »