Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 18:19

Свято Першого дзвоника

Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає.

1 вересня 2016 року в Кирничанській ЗОШ відбулося свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий, водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на святково прикрашеному майданчику школи. Лінійка розпочалася з танцювальної композиції «Перлина-Україна» танцювального колективу «Ясна зора».

Директор школи Зіновєєва Н.В. та голова Кирничанської сільської ради Куртєв М.В. привітали всіх учнів зі святом Знань та побажали всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, благополуччя, миру.

Маленькі першокласники теж продемонстрували свої таланти. Від своїх старших товаришів, учнів 11 класу, вони отримали подарунки.

Не обійшлося і без казкових героїв – Знайки та Незнайки. Чарівна Королева Знань вручила першокласникам ключ до Країни Знань. Урочистість з нагоди святкування початку нового навчального року закінчилось веселим закличним дзвоником та смачним тортом для першокласників від казкового Карлсона.

Бажаємо учням щасливої дороги країною Знань, учителям – терпіння, наснаги й творчих злетів, а батькам-взаєморозуміння та мудрості

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 420 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2016  »