Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.04.2024, 22:34

«З Україною в серці» - перший урок в школі

День Знань – чудове і радісне свято! У цей самий час учні України сіли за шкільні парти, щоб почати новий навчальний рік і штурмувати нові вершини знань, які стануть потрібними кожному у житті. Навстіж розкрити двері відремонтованих та підготовлених класів, сяють лучезарним світлом просторі коридори, лунають веселі пісні - Кирничанська загальноосвітня школа з радістю зустріла своїх вихованців. Після традиційної святкової лінійки у всіх класах розпочався перший у 2016/2017 навчальному році урок, присвячений 25-річчю незалежності України.

Україна – наша рідна країна, це земля, де ми народилися і живимо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Класоводи 1-4 класів та класні керівники 5-11 класів вибрали тему, але в кожному класі розмовляли про чарівну, багату та щедру нашу рідну землю, про неньку - Україну, про те, що від любові до своєї родини починається любов до свого народу, до своєї держави, про те, що мир в Україні – запорука миру в Європі.

Багато пізнавального було на уроках: учні читали вірші, відгадували загадки, відповідали на запитання вікторин, грали у рольові ігри, добирали власні прикладі на кожну букву назви нашої держави, запалювали свічки за душі загиблих патріотів, плели вінок для рідної країни із побажань, вирощували квітку «Сонях» з прагненнями та сподіваннями. Добре підготувалися вчителі, такі уроки допомагають виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любов та повагу до історії Батьківщини і рідного краю та надовго залишаться в пам’яті дітей.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 351 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2016  »