Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 16:14

Заходи щодо відзначення Дня хрещення Київської Русі-України

День хрещення Київської Русі-України. Це свято було затверджено на державному рівні Указом Президента України в 2008 році. Щорічно православні християни відмічають його 28 липня. Хрещення Київської Русі-України – перша сходинка до духовності. В Кирничанській загальноосвітній школі заходи щодо відзначення цього великого дня проводилися з 05 по 22 вересня 2016 року.

В шкільній бібліотеці бібліотекар Іванова О.С. оформила тематичну виставку «Русь-Україна – невід’ємна частина європейської християнської цивілізації». Вчителі початкових класів провели зі своїми учнями бесіди про історичне значення діяльності князя Володимира Великого та християнську релігію, яка вчить людей доброті, чесності, справедливості, покірності, терпінню, підтримки бідних. У 1 класі Мінкова С. А. вчила дітей відрізняти добро й зло, хороші діла та поступки. У 3 класі Аджидська Г.В. розповіла учням про київських князів від Кия до Володимира, про прийняття останнім в 988 році нової віри, а також про обряд хрещення на річці Йордан, який вперше здійснив Ісус Христос. В 4 класі Приснак Ю.І. нагадала дітям, що вони є невід’ємною частинкою славного народу України, тому мають знати й вивчати його минуле. На прикладі любові Ісуса Христа до людей допомогла учням усвідомити християнське значення любові до ближніх. Учні читали вірші, розказували про християнськи традиції, які вшановуються їх родинами. У 5 класі Габрик В.В. розповіла дітям про життя та діяльність найвідомішого правителя давньої російської держави Володимира-Червоне Сонечко та про його заслуги перед Вітчизною. Учитель історії Раділова О.Г. провела в 9 класі гру «Щасливий випадок». Ученики мали можливість перевірити свої знання з теми «Княжа Русь-Україна», виконуючи завдання конкурсів «Далі», «Дати», «Викиньте зайве», «Історичний портрет», розгадуючи ребуси.

Такі заходи розвивають в учнів інтерес до історії свого народу, залучають їх до духовно-моральних цінностей, вчать розбиратися в таких поняттях, як гуманність, толерантність, доброзичливість, терплячість, а також визначати жорстоке звертання й знаходити захист від нього

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 936 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2016  »